J_Ess
  5. J_Ess

J_Ess

Lid sinds 2020 / HUIZEN, Nederland

4 aangeboden items / 4 verkochte items

Jean Cocteau - La provocation kopen? Bied vanaf 125!
Jean Cocteau (1889-1963) Frans La provocation
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Henk Poeder - Knikkers kopen? Bied vanaf 125!
Henk Poeder (1964) Nederlands Knikkers
Afmetingen22 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 125
Henk Poeder - Veertjes kopen? Bied vanaf 125!
Henk Poeder (1964) Nederlands Veertjes
Afmetingen19 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 125
Banksy - Peckham Rock - British Museum kopen? Bied vanaf 400!
Banksy (1974) Engels Peckham Rock - British Museum
TechniekHout
Afmetingen12 x 18 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 400