Lid sinds 2021 / Hilvarenbeek, Nederland
5 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Klei |
Afmetingen | 47 x 28 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 26.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |