Lid sinds 2024 / Glimmen , Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 46 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 46 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |