Lid sinds 2023 / Heerhugowaard, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |