KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

/ 2339 verkochte items

Meertje Kaal - Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Meertje Kaal (1930-2016) Nederlands Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Arthur Bernard - Zeefdruk, Standing alone - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Standing alone - Ingelijst
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Shunyam - Zeefdruk, Varkentje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Shunyam (1953) Nederlands Zeefdruk, Varkentje - Ingelijst
Afmetingen73 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Wouter Stips - Zeefdruk, Alles wat mama kan - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Wouter Stips (1944) Nederlands Zeefdruk, Alles wat mama kan - Ingelijst
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jean Ruiter - Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto, Accident on the way to Alanya - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Robbert de Bakker - Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Robbert de Bakker (1942) Nederlands Houtskool op papier, Huisje in de dallen - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen61.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lies Snel - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Lies Snel (1946) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Lies Snel - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Lies Snel (1946) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen66 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Afmetingen51.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Maarten Giltay Veth - Stift op papier, Schetsen voor serie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Maarten Giltay Veth (1964) Nederlands Stift op papier, Schetsen voor serie - Ingelijst
TechniekStift
Afmetingen52 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek op doek, Heen en Weer kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, Heen en Weer
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Bertil Schmull - Kopergravure, Illuminatie ll - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bertil Schmull (1946) Nederlands Kopergravure, Illuminatie ll - Ingelijst
TechniekGravure
Afmetingen49 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lieke Vreede - Ets, Jasje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Jasje - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Philip Vencken - Acryl op doek, Diner kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Diner
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Tussendeuren - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Philip Vencken - Acryl op doek, Composition 4 / The face behind kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken (1950) Nederlands Acryl op doek, Composition 4 / The face behind
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Peter Meijer - Aquarel en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Peter Meijer (1953) Nederlands Aquarel en collage, Zonder titel - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Ger Uyting - Gouache op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Ger Uyting (1943-1993) Nederlands Gouache op papier, Zonder titel - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen60.5 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Margaret van Hees - Gemengde techniek, Kompositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 37!
Margaret van Hees (1946) Nederlands Gemengde techniek, Kompositie - Ingelijst
Afmetingen77.5 x 102.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 37
Arien Seger - Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Arien Seger (1943) Nederlands Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sikko Mulder - Olieverf op doek, Twee witte vlekken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Sikko Mulder (1955) Nederlands Olieverf op doek, Twee witte vlekken - Ingelijst
Afmetingen53.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Lucas van der Pol - Litho, Reina - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Lucas van der Pol (1935-2014) Nederlands Litho, Reina - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen73.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Harm Bos - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Harm Bos (1940-2019) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Houwing - Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Houwing Nederlands Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst
Afmetingen57 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Vadano - Olieverf op paneel, Faces - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Vadano (1944) Nederlands Olieverf op paneel, Faces - Ingelijst
Afmetingen58 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 80
Krijn de Groot - Acryl op papier, Stier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Krijn de Groot (1957) Nederlands Acryl op papier, Stier - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Paul Kuipers - Kunststof wandobject, The New York times/Los Angeles times kopen? Bied vanaf 100!
Paul Kuipers (1972) Nederlands Kunststof wandobject, The New York times/Los Angeles times
TechniekKunststof
Afmetingen58.5 x 59 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Peter Huigen - Inkt op papier, Dwaze moeders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peter Huigen (1957) Nederlands Inkt op papier, Dwaze moeders - Ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Jan Garsthagen - Textiel, Textile Lines Nr 4 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Garsthagen (1950) Nederlands Textiel, Textile Lines Nr 4
TechniekTextiel
Afmetingen102 x 102 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht17000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jelis van Dolderen - Olieverf op doek, Zonder titel (nr. 122) kopen? Bied vanaf 150!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel (nr. 122)
Afmetingen50 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Michel Hoogervorst - Houtskool, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Michel Hoogervorst (1961) Nederlands Houtskool, Zonder titel - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen79 x 97.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst
Afmetingen111.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
€ 50
Annemiek Zandijk - Fotografie, Change's one shape - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Annemiek Zandijk Nederlands Fotografie, Change's one shape - Ingelijst (Groot)
TechniekC-Print
Afmetingen76.5 x 128 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 60
Margo van Ulsen - Aquarel, Wierumerschouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Margo van Ulsen Nederlands Aquarel, Wierumerschouw - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50