KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

300 aangeboden items / 3300 verkochte items

Mark Verdoes - Foto op canvas, Chinese rhapsody kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Foto op canvas, Chinese rhapsody
Techniek Digitale Print
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Kelderman - Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Frank M. Hutchison - Litho, LOVE - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Frank M. Hutchison (1957) Nederlands Litho, LOVE - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Helma Pantus - Litho op geschept papier, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helma Pantus (1957) Nederlands Litho op geschept papier, Zonder Titel - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Carina Maesser - Olieverf op doek, Vier stillevens kopen? Bied vanaf 80!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Vier stillevens
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
€ 80
Isa van der Zee - Potloodtekening, Bloem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Potloodtekening, Bloem - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding
Mark Verdoes - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Simeon Nijenhuis - Ets op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Simeon Nijenhuis (1969) Nederlands Ets op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jan Kelderman - Olieverf op doek, Straatscène kopen? Bied vanaf 40!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Olieverf op doek, Straatscène
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 40
Paul van Gils - Ets, P10-77 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul van Gils (1949) Nederlands Ets, P10-77 - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Erica Sijnja - en andere, Lot van diverse kunstwerken kopen? Bied vanaf 40!
Erica Sijnja (1946) Nederlands en andere, Lot van diverse kunstwerken
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Rik Canty - Olieverf op doek, Hoeve langs de Leie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rik Canty (1939) Belgisch Olieverf op doek, Hoeve langs de Leie - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 37.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees Jansen - Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Gouache, Karmesse mi ete - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 62.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Kees Franse - Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Kees Franse (1924-1982) Nederlands Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Harry van den Broek - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Harry van den Broek (1940) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Sees Vlag - Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Den Haag - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Constant - Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Constant (1920-2005) Nederlands Kleuren ets en aquatint, Plaisir et tristesse de l’amour nr. 3 - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Helen Nieuwendijk - Schilderij met reliëf, Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Schilderij met reliëf, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 60
Nico van Rijn - Olieverf op paneel, Berkenlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands Olieverf op paneel, Berkenlandschap - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Willem Abraham Wassenaar - en anderen, Drie diverse werken (olieverf) kopen? Bied vanaf 50!
Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) Nederlands en anderen, Drie diverse werken (olieverf)
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Albert Klijn - Gouache, Lot van twee werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gouache, Lot van twee werken - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 79 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Kreel Daamen (1916-1993) Nederlands Ets, In den regenboog - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Mark Verdoes - Gemengde techniek, Butterfly 5 kopen? Bied vanaf 80!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Gemengde techniek, Butterfly 5
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Wil van Leeuwen - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
George Struikelblok - Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
George Struikelblok (1973) Nederlands Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.4 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Albert Klijn - Gouache, Lot van vier werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gouache, Lot van vier werken - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Caroline Schröder - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Caroline Schröder (1961) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 89 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jasper van Putten - Ets, Concertgebouw I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jasper van Putten (1944-2009) Nederlands Ets, Concertgebouw I - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 44.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Pieter Holstein - Litho op papier, Spoor van daden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Litho op papier, Spoor van daden - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Kelderman - Olieverf op doek, De schelpvisser - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Olieverf op doek, De schelpvisser - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 40.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Helen Nieuwendijk - Acryl op paneel, Painting the labyrinth - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op paneel, Painting the labyrinth - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Henryette Weijmar Schultz - Olieverf op paneel, Winterspel II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henryette Weijmar Schultz Nederlands Olieverf op paneel, Winterspel II - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 34.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Emile Vitringa - Ets, Man met scheepje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Emile Vitringa (1948-2017) Nederlands Ets, Man met scheepje - Ingelijst
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Gerard 't Hart - Keramiek, Figuur op stoel kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Keramiek, Figuur op stoel
Techniek Keramiek
Afmetingen 31.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 2400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris Partout II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Zeefdruk, Paris Partout II - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70.5 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Albert Klijn - Gemengde techniek, Abstract - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gemengde techniek, Abstract - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 78.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Theo Koster - Handbewerkte zeefdruk, India Dreams I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Handbewerkte zeefdruk, India Dreams I - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50