KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

396 aangeboden items / 2454 verkochte items

Meertje Kaal - Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Meertje Kaal (1930-2016) Nederlands Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
Afmetingen43 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jacob Herskind - Zeefdruk, SAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jacob Herskind (1958) Deens Zeefdruk, SAS - Ingelijst
Afmetingen87.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, De zaak- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, De zaak- Ingelijst
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Toon Kuijpers - Giclée, Business II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Giclée, Business II - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Koster - Gemengde druktechniek op textiel, 007 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde druktechniek op textiel, 007 - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen77 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Bijster - Pastel, In Dejlaba - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Jan Bijster (1946) Nederlands Pastel, In Dejlaba - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66.5 x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
Henk Koolen - Olieverf op doek, Opeenhoping - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk Koolen (1942) Nederlands Olieverf op doek, Opeenhoping - Ingelijst
Afmetingen52 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Csilla Kudor - Zeefdruk, On the bike - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Csilla Kudor (1969) Roemeens Zeefdruk, On the bike - Ingelijst
Afmetingen78 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Rob Morren - Linosnede, Totem III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totem III - Ingelijst
Afmetingen103 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Dalem - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Sharon Amir - Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Thomas Hamann - Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Thomas Hamann (1955) Duits Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bert Houweling - Foto, Santorini VI - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini VI - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Janus Nuiten - Aquarel, Lot van drie 'Bomen' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Aquarel, Lot van drie 'Bomen' - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen31.5 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Twee hanen (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Twee hanen (Groot)
Afmetingen151.5 x 300 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jelle Hoogstra - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands Gouache, Zonder titel - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen82 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl en goudverf op doek, Autum - Ingelijst (Groot)
Afmetingen80 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 500
1 bieding
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Henk Koolen (1942) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel
Afmetingen120 x 120 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
€ 80
Jelis van Dolderen - Zeefdruk, Paris Partout II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Zeefdruk, Paris Partout II - Ingelijst
Afmetingen70.5 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Schoorel - Gouache, Gouache III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Jan Schoorel (1928) Nederlands Gouache, Gouache III - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen75 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Verborgen landschap kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Verborgen landschap
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Afmetingen121 x 141 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Holleman - Olieverf op papier, Masker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan Holleman (1944) Nederlands Olieverf op papier, Masker - Ingelijst
Afmetingen116.5 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek op doek, You are under my skin kopen? Bied vanaf 35!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, You are under my skin
Afmetingen24 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Portret van Lena- Ingelijst
Afmetingen111.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jean Ruiter - Fotografie, Sunset in Pamusak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Sunset in Pamusak - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen74 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mohammed Quraish - Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst
Afmetingen83 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Margriet Smulders - Song of Songs I uit de serie 'Parfum Exotique' (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2000!
Margriet Smulders (1955) Nederlands Song of Songs I uit de seriel 'Parfum Exotique' (Zeer groot!)
TechniekC-Print
Afmetingen240 x 246 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Huidig bod
€ 2.000
1 bieding
Ineke Calis - Zeefdruk, Voordeur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Ineke Calis (1946-2014) Nederlands Zeefdruk, Voordeur - Ingelijst
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Ton van Kesteren - Kleurenets, Krokodillen mannetje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ton van Kesteren (1942) Nederlands Kleurenets, Krokodillen mannetje - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen66.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Verdoes - Giclée, Speeldoos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Speeldoos - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jasper Oostland - Giclée, Hyla Arborea - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jasper Oostland (1976) Nederlands Giclée, Hyla Arborea - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen113 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk, Holland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Abdol Motavassel - Potlood, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Abdol Motavassel (1957) Nederlands Iraans Potlood, Zonder titel - Ingelijst
TechniekPotlood
Afmetingen31 x 22.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 30
Mia Westerhof - Zeefdruk, Forum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mia Westerhof (1955) Nederlands Zeefdruk, Forum - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Koster - Zeefdruk en collage, India dreams 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk en collage, India dreams 4 - Ingelijst
Afmetingen66.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend kopen? Bied vanaf 20!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend
Afmetingen26.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20