Kunstbedrijf
  5. Kunstbedrijf

Kunstbedrijf

Lid sinds 2016 / Arkel, Nederland

944 aangeboden items / 2243 verkochte items

FA. (90 x Favoriet)
944 aangeboden items door deze verkoper
Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje) kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - z.t. (blauwe kan met biertje)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David Lavington - Trillium kopen? Bied vanaf 1!
David Lavington - TrilliumGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Stilleven met theepotje kopen? Bied vanaf 1!
Hans Koopman - Stilleven met theepotjeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tap Werkman - zittend naakt kopen? Bied vanaf 1!
Tap Werkman - zittend naaktTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1955
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen11 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 1!
Bert Vredegoor - De bomenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
Afmetingen75 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franky De Coninck - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Franky De Coninck - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen88 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!
Ben Zegers - Geknipte vijfGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Betty bij 't Vuur - Interieur kopen? Bied vanaf 45!
Betty bij 't Vuur - InterieurTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen46 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - KlaprozenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 220!
Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1963
TechniekDroge Naald
Afmetingen79 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Dolk - Tulpen & Zo nummer 6 kopen? Bied vanaf 1!
Cees Dolk - Tulpen & Zo nummer 6Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Wessel Couzijn - proefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen52 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - Winterbeelden IX kopen? Bied vanaf 210!
Jan Wolkers - Winterbeelden IXGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sandra Kruisbrink - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Sandra Kruisbrink - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel Poort - Tulpenveld in geel kopen? Bied vanaf 1!
Michel Poort - Tulpenveld in geelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Vrijdag - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Geert Vrijdag - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels - StapelkannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
Afmetingen59 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - conversation piece yellow kopen? Bied vanaf 1!
Kees Spermon - conversation piece yellowGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Invitation au voyage III kopen? Bied vanaf 1!
Theo Kuijpers - Invitation au voyage IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Theo Kuijpers - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Bennekum - lot van vijf diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Bennekum - lot van vijf diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Buurman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1974
TechniekSjabloondruk
Afmetingen62 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekSjabloondruk
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Cassee - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Dick Cassee - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1967
TechniekSjabloondruk
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Rafael Bogarin - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Bennekum - lot van drie diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Bennekum - lot van drie diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrzej Wawrzyniak - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Andrzej Wawrzyniak - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen21 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel kopen? Bied vanaf 925!
Jan Schoonhoven - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David van de Kop - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
David van de Kop - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1969
Afmetingen50 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Damien Valero - Labyrinthus 3-d. (Paris 2002) kopen? Bied vanaf 120!
Damien Valero - Labyrinthus 3-d. (Paris 2002)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekCollage
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst