Lid sinds 2022 / LEEUWARDEN, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 56 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |