Lens3
  5. Lens3

Lens3

Lid sinds 2020 / Huijbergen, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Klaas Ooijevaar - Beurtschepen in de Vecht bij Breukelen kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Ooijevaar (1911-1990) Nederlands Beurtschepen in de Vecht bij Breukelen
TechniekTempera
Afmetingen53 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Richard Price - Open glasschaal met vissendecor kopen? Bied vanaf 800!
Richard Price (1960) Nederlands Engels Open glasschaal met vissendecor
Afmetingen42 x 42 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1850 g
GesigneerdOngemerkt
€ 800