Lid sinds 2020 / Huijbergen, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 53 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 42 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1850 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |