Niv001
  5. Niv001

Niv001

Lid sinds 2020 / Bergen op Zoom, Nederland

4 aangeboden items / 59 verkochte items

Harry Storms - Titel van werk is "Up" kopen? Bied vanaf 625!
Harry Storms (1945) Nederlands Titel van werk is "Up"
TechniekBrons
Afmetingen53.5 x 14 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 625
Corneille - “Promenade D’été” (2 edities). kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “Promenade D’été” (2 edities).
Afmetingen43.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 365
Corneille - Vogels op muziekpapier kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogels op muziekpapier
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 185
Marc Chagall - La Tour Eiffel Verte kopen? Bied vanaf 375!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans La Tour Eiffel Verte
TechniekLitho
Afmetingen39.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375