Lid sinds 2020 / Leusden, Nederland
2 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |