Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland
6 aangeboden items / 27 verkochte items
Afmetingen | 67.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 78 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 83 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |