Ontzamelenbas
  5. Ontzamelenbas

Ontzamelenbas

Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland

6 aangeboden items / 27 verkochte items

Theo Koster - Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen67.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Paul Versteeg - Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Zeebanket kopen? Bied vanaf 15!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Zeebanket
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Anneke Dekkers - Zeefdruk, Dok - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Anneke Dekkers (1952) Nederlands Zeefdruk, Dok - Ingelijst
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20