Lid sinds 2018 / Almere, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 133 x 111 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 73 x 99 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |