Pvb-nl
  5. Pvb-nl

Pvb-nl

Lid sinds 2024 / Amersfoort , Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Isaac Tirion - Willem de tweede Prins van Oranje kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Tirion (1705-1765) Nederlands Willem de tweede Prins van Oranje
TechniekGravure
Afmetingen18 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Roelant Roghman - Tienhoven kopen? Bied vanaf 50!
Roelant Roghman (1627-1692) Nederlands Tienhoven
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50