Lid sinds 2024 / Helmond, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |