Lid sinds 2023 / Ruinerwold, Nederland
3 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 77 x 56 x 1 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 133 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |