RudiAnneLuc
  5. RudiAnneLuc

RudiAnneLuc

Lid sinds 2024 / Wommelgem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Bloedberg Antwerpen
TechniekEts
Afmetingen53 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
George Majewicz - galopperende wilde paarden kopen? Bied vanaf 500!
George Majewicz (1897-1965) Duits galopperende wilde paarden
Afmetingen76 x 105 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 500