Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen

Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!
Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!Alfred van Neste - Bloedberg Antwerpen kopen? Bied vanaf 45!
  • Alfred van Neste (1874-1969)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1900
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage69/350
Kunstenaar: Alfred Van Neste (Brugge 1874 - 1969 Sint-Genesius-Rode)
Techniek: Etskleur
Conditie: Goed
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood
Verkoop met lijst: Ja
Gemeten afbeelding (in cm): 62,5 cm op 53 cm
Totale afmetingen (in cm): Br81 cm op H73 cm
Een goed onderhouden schilderij
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 2160 wommelgem, België

Starttijd29-3-2024 om 11:23
Eindtijd7-4-2024 om 21:56
Openingsbod € 45
Objectlocatie2160 Wommelgem,  België