Wernerelewaut
  5. Wernerelewaut

Wernerelewaut

Lid sinds 2023 / Sinaai, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Amaat Van Cleven - Portret Hugo Verriest kopen? Bied vanaf 40!
Amaat Van Cleven (1906-1962) Belgisch Portret Hugo Verriest
TechniekHoutskool
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Amaat Van Cleven - Portret Guido Gezelle kopen? Bied vanaf 40!
Amaat Van Cleven (1906-1962) Belgisch Portret Guido Gezelle
TechniekHoutskool
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40