Lid sinds 2023 / Sinaai, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 40 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 48 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |