Val-Saint-Lambert (1826) Hofbauer Red Byrds schaaltje
Afmetingen | 4 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 445 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 20
Lid sinds 2023 / Den Haag , Nederland
9 aangeboden items / 21 verkochte items
Gewicht | 445 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 7 x 10 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 700 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 20 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1115 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 285 g |
Afmetingen | 10 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1220 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1460 g |
Afmetingen | 13.5 x 12 x 3.3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 920 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |