Wessel55
  5. Wessel55

Wessel55

Lid sinds 2023 / Den Haag , Nederland

9 aangeboden items / 21 verkochte items

Val-Saint-Lambert - Hofbauer Red Byrds schaaltje kopen? Bied vanaf 20!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Hofbauer Red Byrds schaaltje
Afmetingen4 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht445 g
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Theo Wiegman - Geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Theo Wiegman (1908-1996) Nederlands Geen titel
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Val-Saint-Lambert - Schaal met deksel in de vorm van een schildpad kopen? Bied vanaf 15!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Schaal met deksel in de vorm van een schildpad
Afmetingen7 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht700 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection kopen? Bied vanaf 20!
Goran Warff (1933-2022) Zweeds Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Afmetingen20 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1115 g
GesigneerdOngemerkt
€ 20
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Afmetingen8.5 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht285 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Afmetingen4 x 34.5 x 34.5 cm (h x b x d)
Gewicht1460 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Mats Jonasson - Sculptuur galopperend paard in kristal kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Sculptuur galopperend paard in kristal
Afmetingen13.5 x 12 x 3.3 cm (h x b x d)
Gewicht920 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50