Prachtige gravure van een galopperend paard geëtst in kristal door de bekende kunstenaar Mats Jonasson. Uit de Signature Collection, dus met de hand gesigneerd en voorzien van sticker aan de onderzijde. De afbeelding is zeer fraai gedetailleerd in helder en mat glas. Afgezien van een zeer klein krasje aan de voorzijde (zie foto) wat alleen opvalt bij een donkere achtergrond is de sculptuur in uitstekende en onbeschadigde staat. Een bijzonder mooi en decoratief object, wat met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80