ZuiverKunst
  5. ZuiverKunst

ZuiverKunst

Lid sinds 2019 / Hamont - Achel, België

53 aangeboden items / 670 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)
53 aangeboden items door deze verkoper
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 795!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Theo Mackaay - Olieverf op doek: Compositie met man en vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 820!
Theo Mackaay - Olieverf op doek: Compositie met man en vrouw - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2006
Afmetingen62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 75!
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Casper Faassen - Handbewerkte zeefdruk/collage : 'Vrouw' kopen? Bied vanaf 175!
Casper Faassen - Handbewerkte zeefdruk/collage : 'Vrouw'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2003
Afmetingen75 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Robert Volmer - Olieverf op doek 'Play of light' - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 520!
Robert Volmer - Olieverf op doek 'Play of light' - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen103.5 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Litho van Corneille: 'Aurora' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 445!
Corneille - Litho van Corneille: 'Aurora' - nieuw ingelijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Sandro Chia - Litho: 'Lo Schiavo' - Mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 345!
Sandro Chia - Litho: 'Lo Schiavo' - Mooi ingelijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen115 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Litho: 'Enchantment du printemps' (1977) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!
Corneille - Litho: 'Enchantment du printemps' (1977) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 115!
Dominique Chan - Acryl - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ton Etman - Stilleven - Nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 185!
Ton Etman - Stilleven - Nieuwe lijst!

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen65.5 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Wouter Stips - Unicum: 'En dan droom ik wat jij kan' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 345!
Wouter Stips - Unicum: 'En dan droom ik wat jij kan' - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2005
Afmetingen99 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
John Foppen - Schilderij: 'Purple rain' kopen? Bied vanaf 95!
John Foppen - Schilderij: 'Purple rain'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2015
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 455!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Anton Martineau - Unicum: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 385!
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Peter Otto - Multiple (naar pastel) 'Framed'- Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2009
TechniekOffset
Afmetingen80.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 105!
Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2006
TechniekAquarel
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk van Wessel - Naakt - Schilderij op board kopen? Bied vanaf 85!
Henk van Wessel - Naakt - Schilderij op board

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2004
Afmetingen85.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 3250!
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen101 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 590!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 420!
Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jaap Witzenhausen - Unicum: 'Nervosa' - Collage/gemengde techniek (Nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 185!
Jaap Witzenhausen - Unicum: 'Nervosa' - Collage/gemengde techniek (Nieuw ingelijst)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1983
Afmetingen76 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bengt Lindstrom - 'Homage to Federico Garcia Lorca' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 395!
Bengt Lindstrom - 'Homage to Federico Garcia Lorca' - Nieuw ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2000
Afmetingen80 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Casper Faassen - 'Leonardo' - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Casper Faassen - 'Leonardo' - Fraai ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen65 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Bollaert - Traumdeutung (Groot) kopen? Bied vanaf 185!
Jan Bollaert - Traumdeutung (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2003
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot kopen? Bied vanaf 485!
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAquarel
Afmetingen104 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1984
Afmetingen108 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Lucebert - Gemengde techniek op papier (Groot) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 3650!

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1977
Afmetingen95 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978) kopen? Bied vanaf 395!
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1978
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot) kopen? Bied vanaf 185!
Jan Bollaert - Inventions / R (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2002
Afmetingen80 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lucebert - Complete map met 5 etsen en 5 gedichten 'Paradijs' kopen? Bied vanaf 695!
Lucebert - Complete map met 5 etsen en 5 gedichten 'Paradijs'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Jan Montyn - Ets: 'Vaucluse' (1971) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Marcel Schellekens - Kleurenlitho (1995) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Marcel Schellekens - Kleurenlitho (1995) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 65!
Frans van Bommel - Acryl op papier (2006)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen40 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekGouache
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Judith Stern Hanf - Aquarel en pigment op Japans papier (2008) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Judith Stern Hanf - Aquarel en pigment op Japans papier (2008) - Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2008
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik - Litho (1979) - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Wolkers - 'Winterbeelden III' (1995) kopen? Bied vanaf 195!
Jan Wolkers - 'Winterbeelden III' (1995)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Cremer - Toscane I (1999) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer - Toscane I (1999)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1999
Afmetingen53 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Michel Seuphor - Map met 3 litho's: Celebration du cercle - 1974 kopen? Bied vanaf 265!
Michel Seuphor - Map met 3 litho's: Celebration du cercle - 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst