Lid sinds 2024 / PEER, België
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 16.3 x 16 x 17 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |