amicidelpiceno
  5. amicidelpiceno

amicidelpiceno

Lid sinds 2021 / München, Duitsland

8 aangeboden items / 14 verkochte items

Fred Arnus Zigldrum - Expressives Stilleben mit gelben Blumen kopen? Bied vanaf 399!
Fred Arnus Zigldrum (1941-1984) Duits Expressief stilleven met gele bloemen
Afmetingen80 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Jozsef Banfi - Jozsef Banfi (Ricse 1936 - ): Haus des Raby Matyas, Szentendre , Öl/ Karton kopen? Bied vanaf 29!
Jozsef Banfi (1936) Hongaars Jozsef Banfi (Ricse 1936 -): Haus des Raby Matyas, Szentendre, olie/karton
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 29
Richard Walter - Darmstädter Sezession: Mittelgebirgslandschaft, Öl auf Platte, signiert kopen? Bied vanaf 39!
Richard Walter (1903-1974) Duits Laaggebergtelandschap, olieverf op board
Afmetingen71 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 39
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956, kopen? Bied vanaf 45!
ARS Artigiana Deruta Italiaans Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Afmetingen10 x 30 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Arthur Seufert - 2 Aquarelle von Wildkatzen kopen? Bied vanaf 99!
Arthur Seufert (1880-1972) Duits 2 aquarellen van wilde katten
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Helmut Newton - SUMO kopen? Bied vanaf 99!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans SUMO
TechniekHardcover
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
€ 99
Barovier Toso & Co - Rubinrote Murano - Vase mit goldenen Einschmelzungen kopen? Bied vanaf 49!
Barovier Toso & Co (1295) Italiaans Robijnrode Murano vaas met gouden fusies
Afmetingen18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 49
Seltmann Weiden - Vase mit Blüten und Schmetterlingen, um 1950/60 kopen? Bied vanaf 29!
Seltmann Weiden Vaas met bloemen en vlinders, ca. 1950/60
Afmetingen21 x 18 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 29