Fred Arnus Zigldrum (1941-1984) Expressief stilleven met gele bloemen
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 399