artgeber
  5. artgeber

artgeber

Lid sinds 2004 / Berlin, Duitsland

16 aangeboden items / 60 verkochte items

Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 130
Ferdinand Kobell - Ruhender am Wegesrand, Radierung um 1780 kopen? Bied vanaf 120!
Ferdinand Kobell (1740-1799) Duits Rustend langs de kant van de weg, ets rond 1780
TechniekEts
Afmetingen20 x 22 cm (h x b)
€ 120
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Henri Matisse - 9 ganzseitige Lithographie weibliche Akte „Derrière le Miroir“ 46-47 komplett! kopen? Bied vanaf 125!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 9 paginagrote litho vrouwelijk naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
TechniekLitho
Afmetingen38 x 1 cm (h x b)
€ 125
Raoul Dufy - La Fanfare / The band 1949 grosse Original-Farblithographie School Prints kopen? Bied vanaf 780!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans Compositie 1948 grote originele kleurenlitho Schoolprints
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 76 cm (h x b)
€ 780
Joseph Mulder - Abraham Munting ALOE MUCRONATA FOLIO AMERICANA MAIOR 1696 Botanik AGAVE kopen? Bied vanaf 120!
Joseph Mulder (1658-1718) Nederlands Botanik ALOE MUCRONAZO AMERICAN FOLIO MAJOR 1696
TechniekGravure
Afmetingen38 x 25 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 120
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921 kopen? Bied vanaf 120!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
€ 120
Hermann Struck - Bettelnder Jude aus Bialystok, Original-Lithographie 1918 Catalogue Rusel 612 L kopen? Bied vanaf 50!
Hermann Struck (1876-1944) Duits Bedelende Jood uit Bialystok, originele litho 1918 Catalogus Rusel 612 L
TechniekLitho
Afmetingen27 x 17 cm (h x b)
€ 50
Conrad Felixmüller - 6 Original-Holzschnitte Felixmüller Bauernkrieg kopen? Bied vanaf 85!
Conrad Felixmüller (1897-1977) Duits 6 originele houtsneden Felixmüller Boerenoorlog
Afmetingen19 x 12 cm (h x b)
€ 85
Hermann Struck - Bärtiger Jude mit Pfeife Smoking Jew Original- Litho 1918 Catalogue Rusel 599L kopen? Bied vanaf 50!
Hermann Struck (1876-1944) Duits Bebaarde Jood met pijprokende Jood Originele Litho 1918 Catalogus Rusel 599L
TechniekLitho
Afmetingen270 x 170 cm (h x b)
€ 50
WOLS - 4 Original-Kaltnadelradierungen zu Sartre "Visages" 1948 kopen? Bied vanaf 1150!
WOLS (1913-1951) Frans Duits 4 originele koude naaldetsen SARTRE VISAGES 1948
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 x 13 cm (h x b)
€ 1.150
Georg Grosz - seltene komplette Erstausgabe D von "Ecce Homo" 1922 Malik Vintage 84 Lithos kopen? Bied vanaf 2100!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans zeldzame complete eerste editie D van "Ecce Homo" 1922 Malik Vintage 84 Lithos
TechniekLitho
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
€ 2.100
Tsuguharu Foujita - Liebesbrief Weiblicher Akt Liebe 1925 ars nuditas Love letter kopen? Bied vanaf 85!
Tsuguharu Foujita (1886-1968) Frans Japans Liefdesbrief Vrouwelijk Naakt Liefde 1925 ars nuditas Liefdesbrief
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
€ 85