Ferdinand Kobell (1740-1799) Rustend langs de kant van de weg, ets rond 1780
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 22 cm (h x b) |
€ 120
Lid sinds 2004 / Berlin, Duitsland
16 aangeboden items / 60 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 49.5 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 15 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 1 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 38 x 25 cm (h x b) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 27 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 19 x 12 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 270 x 170 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 20 x 13 cm (h x b) |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 29 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 26 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |