Paul Nieuwendijk (1942) wielrenners op drift
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 100
Lid sinds 2021 / Lelystad, Nederland
4 aangeboden items / 33 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 54.5 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 43 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |