Lid sinds 2023 / Eindhoven, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 49 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 81 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |