birgit_b
  5. birgit_b

birgit_b

Lid sinds 2023 / Eindhoven, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Aad de Haas - De dood en het meisje kopen? Bied vanaf 225!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands De dood en het meisje
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 225
Maurice Cockrill - Venus and Mars kopen? Bied vanaf 225!
Maurice Cockrill (1936-2013) Engels Venus and Mars
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen49 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Armando - Rode boom kopen? Bied vanaf 575!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Rode boom
TechniekLitho
Afmetingen81 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 575
Armando - Bokje kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Bokje
TechniekLitho
Afmetingen55 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495