Karl Ludwig Mordstein (1937-2006) Stilleven
Techniek | Ets |
Afmetingen | 72 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 130