eymeren
  5. eymeren

eymeren

Lid sinds 2024 / Amstelveen, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Bob Rosier - uit de serie: ‘facetten uit de beeldtaal van Bob Rosier’, kopen? Bied vanaf 80!
Bob Rosier (1929) Nederlands uit de serie: ‘facetten uit de beeldtaal van Bob Rosier’,
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Joke Struik - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joke Struik - lente in auvergne kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands lente in auvergne
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50