guyvd
  5. guyvd

guyvd

Lid sinds 2023 / koersel, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

René Genis - la coque bleu kopen? Bied vanaf 50!
René Genis (1922-2004) Frans Maagdeneilandbewoner la coque bleu
TechniekLitho
Afmetingen57 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antoni Tapies - originele lithografische affiche Galerie Maeght kopen? Bied vanaf 75!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans originele lithografische affiche Galerie Maeght
TechniekLitho
Afmetingen78 x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Oskar Koller - abstract landschap kopen? Bied vanaf 75!
Oskar Koller (1925-2004) Duits abstract landschap
TechniekLitho
Afmetingen59 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75