Lid sinds 2023 / koersel, België
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 57 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 78 x 52 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |