hhonee
  5. hhonee

hhonee

Lid sinds 2015 / Nijmegen, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4 kopen? Bied vanaf 1250!
Ge-Karel van der Sterren (1969) Nederlands Wallflower #4
Afmetingen23 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.250
Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 65!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Interieur II
Afmetingen58 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65