Lid sinds 2015 / Nijmegen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 23 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 58 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |