Lid sinds 2019 / Turnhout, België
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |