Lid sinds 2019 / Maarssen, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 39 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |