luz_de_luna
  5. luz_de_luna

luz_de_luna

Lid sinds 2023 / Köln, Duitsland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Anatoliy Chudinovskikh - Julia und ihre Mutter. Romeo und Julia. kopen? Bied vanaf 200!
Anatoliy Chudinovskikh (1937) Russisch Oekraïens Cellist
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Bernard Schultze - Abstrakte Komposition kopen? Bied vanaf 1400!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits Abstracte compositie
Afmetingen108 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.400
Anatoliy Chudinovskikh - Cellist kopen? Bied vanaf 440!
Afmetingen170 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 440