mooirotterdams
  5. mooirotterdams

mooirotterdams

Lid sinds 2020 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Peter Dumas - Het Weeshuis Vlaardingen kopen? Bied vanaf 175!
Peter Dumas (1944) Nederlands Het Weeshuis Vlaardingen
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175