Lid sinds 2016 / Haarlem, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |