Rembrandt van Rijn (1606-1669) Rembrandt van Rijn - (naar) - 8 gravures door verschillende graveurs
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 71 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50