Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Sommige van de werken hebben enige opslag schade - inmiddels ingelijst dus niet echt meer zichtbaar | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |
Starttijd | 23-4-2024 om 14:33 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 19:09 |