Fernande Daniels - Laas (1943) muziek en paarden
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 130 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 20