talitha
  5. talitha

talitha

Lid sinds 2023 / Assendelft, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan Kelderman - De schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 140!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Jac. de Beer - gesigneerde Houtsnede uit 1933 "Chinese pinda verkoper Pinda Lekka" kopen? Bied vanaf 20!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands gesigneerde Houtsnede uit 1933 "Chinese pinda verkoper Pinda Lekka"
Afmetingen47 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 20