Jan Kelderman (1914-1990) De schreierstoren in Amsterdam
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 140