Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1933 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 21.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Mooi werk uit 1933 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.