willywessels
  5. willywessels

willywessels

Lid sinds 2024 / Enschede, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Anton Heyboer - eigendunk kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands eigendunk
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Heyboer - eprene d, article kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands eprene d, article
TechniekEts
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350