Lid sinds 2024 / Enschede, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 38.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |