Lid sinds 2012 / Eibergen, Nederland
9 aangeboden items / 69 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 64.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 36 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |