zaansemosterd
  5. zaansemosterd

zaansemosterd

Lid sinds 2019 / Zaandam, Nederland

7 aangeboden items / 3 verkochte items

Bhaskar Hande - Invisible source kopen? Bied vanaf 250!
Bhaskar Hande (1956) Nederlands Invisible source
Afmetingen121 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Henk Mommaas - Voor het feest kopen? Bied vanaf 300!
Henk Mommaas (1946) Nederlands Voor het feest
Afmetingen180 x 230 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Gijs van Noort - Lost memories kopen? Bied vanaf 75!
Gijs van Noort (1958) Nederlands Lost memories
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gijs van Noort - Duiven voeren kopen? Bied vanaf 60!
Gijs van Noort (1958) Nederlands Duiven voeren
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Peter Gentenaar - mannetje met vissen kopen? Bied vanaf 75!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands mannetje met vissen
TechniekLitho
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Ana Godel - Cahiers de Botanique kopen? Bied vanaf 20!
Ana Godel (1935) Argentijns Cahiers de Botanique
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Raul Rodriguez Sanz - 'Yunka' el forjador del impenitente kopen? Bied vanaf 150!
Raul Rodriguez Sanz (1962) Spaans 'Yunka' el forjador del impenitente
Afmetingen149 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 150