3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Dirk Broeder - En-Joy-Ing kopen? Bied vanaf 288!
Dirk Broeder (1955) Nederlands En-Joy-Ing
Afmetingen0.8 x 1.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 288
Alan Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Alan Charlton (1948) Engels Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst)
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Herman Brood - Schakers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Schakers
Afmetingen87 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Herman Brood - HIT….. kopen? Bied vanaf 4495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands HIT…..
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.495
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
TechniekLitho
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Corneille - Jeu D'ete- 1960 - prachtig ingelijst - kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Jeu D'ete- 1960 - prachtig ingelijst -
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra figuren
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Anton Heyboer - Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1850!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Baddames op het strand- zeer groot olieverf op doek
Afmetingen110 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.850
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Martin Sjardijn - Crucifixion kopen? Bied vanaf 300!
Martin Sjardijn (1947) Nederlands Crucifixion
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Michel François - Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Michel François (1956) Belgisch Zeer grote (!) C-print, Zonder titel - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen127 x 185 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 600
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 600
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Benjamin Van Oost - Little Gold kopen? Bied vanaf 250!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Little Gold
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Benjamin Van Oost - Pinky kopen? Bied vanaf 795!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch Pinky
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Marc Chagall - Les Ames Mortes kopen? Bied vanaf 350!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Les Ames Mortes
TechniekLitho
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Makkes - Venetië kopen? Bied vanaf 375!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Venetië
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Corneille - La belle je orgienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La belle je orgienne
TechniekLitho
Afmetingen95 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Corneille - Effervescence des oiseaux après la moisson kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Effervescence des oiseaux après la moisson
TechniekLitho
Afmetingen70 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Hendrik Schaap - Zicht op Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Zicht op Rotterdam
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Benjamin Van Oost - SilverBlackGolf kopen? Bied vanaf 395!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch SilverBlackGolf
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Louise Lawler - Misugoshi: Three Flags (swiped) kopen? Bied vanaf 1890!
Louise Lawler (1947) Amerikaans Misugoshi: Drie vlaggen (geveegd)
TechniekDigitale Print
Afmetingen67 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.890
Hilo Chen - "Sonnenanbeter auf dem Dach" 1981 - Auflage 30 AP - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 450!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen75.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Gena - Tulpen kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands Tulpen
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 250
Anton Heyboer - De oer moeder Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer moeder Moeder en kind.
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 270!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands danseres
TechniekStift
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 270
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Micha Klein - Parrot Painting kopen? Bied vanaf 750!
Micha Klein (1964) Nederlands Parrot Painting
Afmetingen151 x 131 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 750
Gino Sauerbier - Driver by his sense of destiny,Owe ran challewsed this power,When the wind blows kopen? Bied vanaf 600!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands Driver by his sense of destiny,Owe ran challewsed this power,When the wind blows
Afmetingen17.5 x 25 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 600
Gerdine Duijsens-Kroezen - A fat spoiled Lady kopen? Bied vanaf 550!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands A fat spoiled Lady
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Anton Heyboer - Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982
TechniekSjabloondruk
Afmetingen61 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Anton Heyboer - Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus! kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus!
TechniekEts
Afmetingen71 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Eugène Brands - Landschap - Gouache 1979 - prachtig ingelijst kopen? Bied vanaf 1875!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Landschap - Gouache 1979 - prachtig ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.875
Therese de Groot - Vrouw met hoed kopen? Bied vanaf 250!
Therese de Groot (1930-2011) Nederlands Vrouw met hoed
TechniekOverig
Afmetingen44 x 31 x 32 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Tree of Life
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands Colorful Flowers
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 250
Jan Cremer - geen titel kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Cremer (1940) Nederlands geen titel
Afmetingen98 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Milou Hermus - YPR 765 kopen? Bied vanaf 250!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands YPR 765
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250