3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Jan Willem Versteeg - Paysage d’hiver kopen? Bied vanaf 100!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Paysage d’hiver
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Ans van Dijk - Born lazy kopen? Bied vanaf 45!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Born lazy
Afmetingen65 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Anneke Peereboom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Zonder titel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martha Grondhout-Heshusius - Stilleven blauwe vaas met fruit kopen? Bied vanaf 375!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Stilleven blauwe vaas met fruit
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Lego Lima - Serie relaties II kopen? Bied vanaf 500!
Lego Lima (1969) Nederlands Braziliaans Serie relaties II
Afmetingen152 x 112 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 500
Bob Kovel - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Bob Kovel (1956) Amerikaans Titel onbekend
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Stoop - Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- ! kopen? Bied vanaf 750!
Willem Stoop (1951) Nederlands Monumentaal olieverf op doek "landschap XV" - galerie B.A.S. Utrecht €3975,- !
Afmetingen130 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Els Devrieze - Zonnevanger-pluim kopen? Bied vanaf 15!
Els Devrieze (1986) Belgisch Zonnevanger-pluim
Afmetingen25 x 4 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht300 g
GesigneerdOngemerkt
€ 15
Cor de Jong - Beker kopen? Bied vanaf 100!
Cor de Jong (1950) Nederlands Beker
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Heyboer - niet bekend kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands niet bekend
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Marius de Jongere - Langs de Rotte kopen? Bied vanaf 900!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Langs de Rotte
Afmetingen75 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900
Sjef van der Voort - Meisje leunend op een poef kopen? Bied vanaf 65!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Meisje leunend op een poef
TechniekAquarel
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
€ 65
Sjef van der Voort - Meisje met haarband kopen? Bied vanaf 65!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Meisje met haarband
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 21 cm (h x b)
€ 65
Henri Willem van Meines - Kussend paar kopen? Bied vanaf 150!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Kussend paar
Afmetingen112 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Henri Willem van Meines - Sloep in de polder kopen? Bied vanaf 150!
Henri Willem van Meines (1907-1995) Nederlands Sloep in de polder
Afmetingen77 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Erno Tromp - Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Erno Tromp (1948) Nederlands Hollands landschap, tekening / aquarel (netjes ingelijst)
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 69!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Laetitia de Haas - Au temps des cerises kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Au temps des cerises
TechniekEts
Afmetingen51 x 41.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Anne Huitema - Landschap met torens kopen? Bied vanaf 45!
Anne Huitema (1941) Nederlands Landschap met torens
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Karel Appel - Zondag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zondag
Afmetingen88 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Corneille - Femme amoureuse des oiseaux kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme amoureuse des oiseaux
Afmetingen48 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Carole CARPIER - Ruby, 2022 kopen? Bied vanaf 420!
Carole CARPIER (1978) Frans Ruby, 2022
Afmetingen33 x 13 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht360 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 420
Rudi Polder - Landscap in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 300!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Landscap in Zuid Frankrijk
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Jan Kuiper - " Zitten' kopen? Bied vanaf 350!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands " Zitten'
Afmetingen97 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Carole CARPIER - Monsoon kopen? Bied vanaf 210!
Carole CARPIER (1978) Frans Monsoon
Afmetingen15 x 13 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht380 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Berry Martens - Glückliche Leute kopen? Bied vanaf 2500!
Berry Martens (1959) Nederlands Happy People
Afmetingen110 x 230 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.500
Carole CARPIER - Jafar kopen? Bied vanaf 200!
Carole CARPIER (1978) Frans Jafar
Afmetingen24 x 38 x 39 cm (h x b x d)
Gewicht200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jan Kuiper - " Je thee wordt koud' kopen? Bied vanaf 500!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands " Je thee wordt koud'
Afmetingen109 x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Andy Warhol - Louisiana kopen? Bied vanaf 295!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Louisiana
TechniekGravure
Afmetingen100 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 295
Erwin van Krey - Der Ausflug ins Gebirge kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Der Ausflug ins Gebirge
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jeroen Henneman - Duizend en één kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Duizend en één
TechniekLitho
Afmetingen80 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Rob de Haan - Bloemen kopen? Bied vanaf 400!
Rob de Haan (1943) Nederlands Bloemen
Afmetingen80 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Urbain Mulkers - Drapage, 2stuks kopen? Bied vanaf 400!
Urbain Mulkers (1945-2002) Drapage, 2stuks
Afmetingen150 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 99!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ascalaphus
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Izy-Manny - Kein Titel kopen? Bied vanaf 7500!
Izy-Manny (1988) Nederlands Geen Titel
Afmetingen186 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
€ 7.500
Carole CARPIER - Dora, 2022 kopen? Bied vanaf 400!
Carole CARPIER (1978) Frans Dora, 2022
Afmetingen22 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Carole CARPIER - Bob, 2023 kopen? Bied vanaf 280!
Carole CARPIER (1978) Frans Bob, 2023
Afmetingen15 x 21 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht590 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Roelof Klein - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 99!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Liggend naakt
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Ossip Zadkine - Grote omstreeks 1930 lithografie op papier - zonder titel - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ossip Zadkine (1890-1967) Russisch Frans Grote omstreeks 1930 lithografie op papier - zonder titel - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Haaike Abraham Jaarsma - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 220!
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970) Nederlands Zeegezicht
Afmetingen60 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 220
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Albert Klijn - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst
Afmetingen52 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wil van Leeuwen - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen58 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Marinus Heijnes - Olieverf op doek, Waterlelie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Marinus Heijnes (1888-1963) Nederlands Olieverf op doek, Waterlelie - Ingelijst
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Anna Catharina Vos - Gemengde techniek op hardboard, Onderzeese wereld - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Anna Catharina Vos (1894-1975) Nederlands Gemengde techniek op hardboard, Onderzeese wereld - Ingelijst
Afmetingen67 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Anna Catharina Vos - Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Anna Catharina Vos (1894-1975) Nederlands Olieverf op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen37.5 x 31.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 40
Carina Maesser - Olieverf op doek, Stilleven met theepot, bloemen en citroenen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Stilleven met theepot, bloemen en citroenen - Ingelijst
Afmetingen74 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jos Rovers - Gouache op papier, Naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Naakt - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen47.5 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100