Michel van Overbeeke - 2 Bücher (einschließlich Monographie-Hardcover)
Peter Nieuwendijk - Die neue Welt von La Venta
Maurice Grothausen - DER EINDRUCK MEINER REISEN UM DIE WELT
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf gemaroufleerd op board uit 1953.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Boardmaat 27 x 41 cm. Door Grootens zelf gemaakte inlijsting.
Lijstmaat 32 x 46 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 3-1-2018 um 20:51 |
Endzeit | 18-1-2018 um 19:51 |