Jan Jans - Öl auf Leinwand, Hafen von Delfzijl – gerahmt
Piet de Regt - Kanal mit Zugbrücke
Jan Bevort - Öl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Miniatuur (30x24cm) van Amer Bader.
Impressionistisch geschilderd, met veel kleur en relief
Origineel en uniek stuk
Met certificaat van echtheid, ondertekend door Amer Bader zelf
Startzeit | 11-3-2016 um 13:22 |
Endzeit | 16-3-2016 um 13:27 |