Jahr | 1978 |
Träger | Canvas |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 60 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Denny Jacobs (1945) is een erudiet en eigenzinnig mens die nog steeds inspiratie uit zijn jeugd in Beek-Ubbergen put.
Hij bezocht de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem en de Amsterdamse Gerrit Rietveld Academie.
Hij woont en schildert in Arnhem op steenworp afstand van zijn huiskamer Cafe Meijers. Het aantal exposities dat hij inrichtte is niet meer te tellen.
In 1995 verzorgde het Henriëtte Polak Museum in Zutphen een overzichtstentoonstelling van zijn werk. Jacobs heeft vele bewonderaars. Kunstcritici typeren zijn werk als naïef realisme. In zijn naakten hanteert hij een romantisch realisme.
Olieverf op doek. Afmetingen:60 x 80 cm.
Datum van het werk: April 21, 1978 Gesigneerd: 'Jacobs 78'.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
Zustand | Gut |
In goede staat. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eemnes, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2023 um 11:35 |
Endzeit | 25-3-2023 um 21:20 |
Ort des Objekts | EEMNES, Niederlande |