Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooie tekening van Evert-Jan Ligtelijn.
In goede staat.
Rechtsonder gesigneerd, linksonder getiteld en gedateerd 'Pottenmakerstraat Brugge 21-6-'58'
Formaat een slag groter dan A4
Werk kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden.
Startzeit | 14-5-2015 um 17:49 |
Endzeit | 24-5-2015 um 20:49 |